Bednarski plener malarski w Lebiedzinie

  • Opublikowano: 24/04/2012

PLENER (30.06 - 07.07)

Wszystkich malujących i rysujących (oraz tych, którzy chcieliby spróbować pobazgrać i pochlapać) zapraszamy na tradycyjny bednarski plener malarski w Lebiedzinie na Podlasiu.

W programie: przyrządzanie obrazów, zbijanie blejtramów, warsztaty perkusyjne, portretowanie gajowego, oglądanie filmów i  meczów przy ognisku oraz, jak co roku,  liczne nieprzewidziane atrakcje 

Koszt to ok.380zł (może być minimalnie mniejszy lub większy, co będzie wiadomo po zamknięciu listy uczestników). Pieniądze należy wpłacić do końca maja na bednarskiej w pokoju 28 czyli do p.Marka Sobocińskiego (najlepiej po wcześniejszym umówieniu się, tel. 661 920 830) lub do Mikołaja Chylaka. W cenę są wliczone: noclegi, jedzenie, przejazd oraz część materiałów plastycznych.

Istnieje możliwość jechania na część wyjazdu i płacenia za poszczególne dni (po uzgodnieniu tego uprzednio z organizatorami)

organizatorzy: Mikołaj Chylak, Marek Zając, Jędrek Owsiński, Dominik Mokrzewski

na wszelkie pytania odpowiada:  mikolajchylak@bednarska.edu.pl

Zapraszamy licealistów, gimnazjalistów oraz absolwentów z całego zespołu szkół, a w szczególności przyszłorocznych uczniów klasy pierwszej na bednarskiej. Lista uczestników jest ograniczona, prosimy więc deklarować się możliwie szybko.

ZałącznikWielkość
Image icon plener foto.jpg325.81 KB
Wydarzenia: