Francuski XL

  • Opublikowano: 01/03/2020

Projekt Francuski XL adresowany jest do uczniów ze znajomością języka francuskiego na poziomie A2-B1. Celem zajęć jest nabycie przez uczniów kompetencji językowych na poziomie B2/C1, przygotowanie do matury rozszerzonej z j.francuskiego oraz do międzynarodowego egzaminu DELF B2.

Projekty: 

Włoski XL

  • Opublikowano: 01/03/2020

W roku szkolnym 2017/2018,w ramach programu "języki obce w wersji XL", ruszył projekt  "Włoski XL" , którego realizację chciałybyśmy realizować w kolejnym, 2020/2021. Nazwę "Włoski XL" postanowiłyśmy zastąpić mniej oficjalną i chyba bardziej swojską "Italiano Culturalmente" , a z naszą propozycję zwracamy się do osób zainteresowanych nie tylko szybką i skuteczną nauką języka włoskiego, ale  też poznaniem  bogatej kultury  Włoch, z jej niezwykłymi tradycjami, barwnym folklorem, smaczną kuchnią, sztuką, muzyką i  filmem.

Projekty: 

Hiszpański XL

  • Opublikowano: 01/03/2020

W roku szkolnym 2015 / 2016 ruszyło kolejne rozszerzenie języka obcego na Bednarskiej, Hiszpański XL. W zamyśle, była to z jednej strony naturalna kontynuacja programu Gimnazjum Hispaniola, z drugiej możliwość nauki języka hiszpańskiego w intensywnym rytmie także dla tych osób, które chciałyby dołączyć do naszego liceum, aby rozpocząć lub  kontynuować w nim naukę tego właśnie języka.

Projekty: 

Niemiecki XL

  • Opublikowano: 01/03/2020

Projekt NIEMIECKI XL to czteroletni program edukacyjny w zakresie kultury i języka niemieckiego.

W roku szkolnym 2020/2021 rusza już po raz siódmy projekt „NIEMIECKI XL”. Ta propozycja edukacyjna zaadresowana jest do osób kontynuujących naukę niemieckiego, i to zarówno tych, którzy stali się jego pasjonatami, jak i tych rozczarowanych i zniechęconych.

Projekty: